Nasi sponsorzy

W imieniu dzieci z najmłodszej grupy serdecznie dziękujemy Pani Elisabeth Kulik za piękne zabawki, które sprawiły dzieciom wiele radości.

 

Dziękujemy Pani Annie Muszyńskiej za podarowanie najmłodszej grupy „Smerfiki” nowych zabawek m.in. kącika lekarskiego, z którego dzieci bardzo chętnie korzystają.

 

Serdecznie dziękujemy puławskiej firmie budowlanej „Bratbud” za przeprowadzenie  pomiaru wszystkich pomieszczeń naszego przedszkola oraz otaczających placówkę gruntów.

 

Serdecznie dziękujemy Panu Aleksandrowi Noworolnik za przekazanie, na rzecz naszej placówki, pomocy dydaktycznych w postaci tablic, materiałów sensorycznych, ilustracji oraz innych środków, które wzbogacą bazę dydaktyczną naszego przedszkola.

 

Dzięki pomocy Drukarni Elko z Końskowoli nasze przedszkole wzbogaciło się o banery, które reklamują nasza placówkę. Hasła w formie rymowanek zostały ułożone przez nauczycielkę, panią Basię.

Banery zostały zaprezentowane w trakcie konkursu w Miejskim Przedszkolu nr 14 oraz podczas Olimpiady Przedszkolaka zorganizowanej na stadionie MOSiR.

Po raz kolejny dziękujemy z pomoc.

 

Serdecznie dziękujemy Panu Krzysztofowi Głażewskiemu z Przedsiębiorstwa „Nieruchomości Puławskie” za zakup plansz edukacyjnych dla naszych przedszkolaków.

 

Kolejny raz Drukarnia ELKO wspiera nasze przedszkole. Dzięki ogromnej pomocy firmy nasze przedszkolaki zaprezentowały się podczas otwarcia nowego stadionu w firmowych koszulkach z numerem i nazwą przedszkola. Od tej chwili będą mogły dumnie reprezentować naszą placówkę na wielu podobnych imprezach.

W imieniu dzieci – serdecznie dziękujemy!

 

Już po raz kolejny właściciele Gospodarstwa Ogrodniczego Lach z Włostowic zadbali o wystrój naszego przedszkola i podarowali nam kwiaty ozdobne, które zdobią główne wejście.

Serdecznie dziękujemy

 

Serdecznie dziękujemy drukarni ELKO z Końskowoli, która wykonała broszury oraz plakaty informacyjne dla naszego przedszkola.

 

Dziękujemy serdecznie frimie P.c Develompent, a w szczególności Panu Przemysławowi Chabior za pomoc przy wymianie zużytego piasku w naszych piaskownicach oraz sfinansowanie zakupu nowego.

Przedszkolaki składają gorące podziękowania

 

Serdecznie dziękujemy firmie Halobus, a przede wszystkim jej właścicielom za pomoc w organizowaniu darmowych przejazdów na terenie Puław oraz do miejscowości Oblasy. Dzięki tej pomocy, dzieci z grupy „Misie” mogą brać czynny udział z w życiu kulturalnym miasta oraz odwiedzać ciekawe miejsca mimo dzielących nas odległości.

W imieniu własnym oraz Przedszkolaków – dziękujemy