Przedszkolak bezpieczny na drodze

Brązowa Plaża Ośrodek Wypoczynkowy Reklama Pocztowa Pocztówka.jpg

Konkurs wiedzy o bezpieczeństwie dla przedszkolaków

 

Przedszkolak bezpieczny na drodze" to konkurs wiedzy zorganizowany przez Urząd Miasta Puławy, Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika", Komenda Powiatowa Policji w Puławach oraz Straż Miejska w Puławach.

Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z najstarszego oddziału: Grześ, Franio, Małgosia, Hania i Leon. 

Zadaniem przedszkolaków było rozwiązanie zagadek na temat bezpieczeństwa oraz odegranie scenek podczas przechodzenia przez jezdnię. Dzieci doskonale wiedziały, jak zachować się podczas przechodzenia przez ulicę, co robić gdy zmienia się światło na sygnalizatorze świetlnym, a nawet jak zachować się, gdy mamy zielone światło, ale po ulicy jedzie pojazd uprzywilejowany. 

Nasza drużyna świetnie się spisała. Oprócz dyplomów i nagród rzeczowych przedszkolaki mogły z bliska obejrzeć policyjny radiowóz i motor.

Gratulacje dla całej drużyny!  

 

Powrót na początek strony