Świat wokół nas - z ekologią na ty

159865242_463012218154516_672844965478108329_n.jpg

Z powodu czasowego ograniczenia funkcjonowania placówek termin nadsyłania prac zostaje wydłużony do dnia 26 kwietnia 2021 roku.

"Świat wokół nas - z ekologią na ty" - konkurs plastyczny

Nasze przedszkole jest organizatorem ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Honorowy patronat nad konkursem objął Prezydent Miasta Puławy, Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa oraz firma Greenland Technologia EM sp. z o.

Cele konkursy

Celem konkursu jest rozbudzenie u dzieci zainteresowań światem przyrody, propagowanie wiedzy o ochronie środowiska naturalnego, rozwijanie kreatywności, dziecięcej wyobraźni i wrażliwości estetycznej oraz umiejętności plastycznych.

Praca konkursowa

Zadaniem dzieci jest zaprezentowanie w formie plastycznej sposobu w jaki odbierają przyrodę w swoim otoczeniu i potrzebę jej ochrony w miejscu swojego zamieszkania oraz najbliższej okolicy. Prace mogą być wykonane we wszystkich technikach plastycznych płaskich w formacie A4 lub A3. Każda praca powinna posiadać na odwrotnej stronie metryczkę.  Z powodu czasowego ograniczenia funkcjonowania placówek termin nadsyłania prac zostaje wydłużony do dnia 26 kwietnia 2021 roku.

Rozstrzygnięcie konkursu

Prace konkursowe będą oceniane przez specjalnie powołane w tym celu jury, które weźmie pod uwagę zgodność z tematyką konkursu, walory estetyczne pracy, samodzielność, oryginalność i pomysłowość. Zdobywcy pierwszych trzech miejsc w dwóch kategoriach wiekowych tj. 3-4 latki oraz 5-6 latki otrzymają nagrody rzeczowe, pozostali uczestnicy dyplomy za udział w konkursie oraz podziękowania dla nauczycieli w formie elektronicznej.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 22 kwietnia 2021 r. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej  oraz na stronie serwisu „Bliżej przedszkola” www.blizejprzedszkola.pl/wyniki.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dołączenie informacji na temat danych osobowych i ich przetwarzania, podpisanej przez rodziców lub opiekunów prawnych dziecka. 

Pełny regulamin oraz informacja dot. RODO w załączniku poniżej. 

 Obraz2.png Obraz1.png                Obraz3.png

Powrót na początek strony