Zapraszamy do naszego przedszkola

279377257_1037119777238345_7973687921093105347_n.jpg

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowych z kwietniowych wydarzeń w najstarszej grupie

Nasze przedszkole zapewnia wszechstronny rozwój wszystkim wychowankom. Staramy się traktować każde

dziecko indywidualnie i podmiotowo dostrzegając jego potencjał, rozwijając zainteresowania i umiejętności. Przygotowujemy je do przeżywania sukcesów i radzenia sobie z porażkami. Zapewniamy fachową opiekę i życzliwych nauczycieli.

Przedszkole pracuje w oparciu o nowoczesne programy edukacyjne i wychowawcze. Posiadamy również własne programy profilaktyczne, wychowawcze i autorskie. Wykorzystujemy wiele twórczych metod pracy z dziećmi. Bierzemy udział w różnego rodzaju konkursach, projektach, które podnoszą prestiż naszego przedszkola.

Realizując program wychowania i nauczania zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo dzieci oraz towarzyszące temu procesowi emocje dziecka, jego radość, a przede wszystkim doskonałą zabawę!

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowych z kilku kwietniowych wydarzeń w grupie najstarszych dzieci :)

W poszukiwaniu wielkanocnego zająca

Kot i myszki - scenka teatralna

Nurek Kartezjusza - eksperyment przedszkolny

Powrót na początek strony