Dziś zostanę przedszkolakiem,

dziś zostanę przedszkolakiem.

Będę ważny, że ho, ho,

bo przedszkole to jest to!

Nasze najmłodsze dzieci z grupy Kotki zostały prawdziwymi przedszkolakami. Podczas uroczystego „Pasowania na przedszkolaka” dzieci zaprezentowały piosenki, wierszyki, taniec i krótkie inscenizacje przed zgromadzoną publicznością. Dla większości było to pierwsze publiczne wystąpienie. Wszystkie przedszkolaki wspaniale się spisały, każde z dzieci pokazało, jak wiele potrafi. Wszyscy przygotowywali się do uroczystości od pierwszych dni przedszkola.

Najważniejsze jednak był uśmiech na ustach dzieci, duma i odwaga w prezentowaniu własnych umiejętności i osiągnięć. Gromkie brawa ze strony rodziców były najlepszą nagrodą.

Przed ceremonią pasowania dzieci złożyły uroczyste ślubowanie. Przyrzekły, ze zrobią co potrafią, by wspólny przedszkolny czas przeżyć w zgodzie i radości.

W podziękowaniu za swoją pracę przedszkolaki otrzymały piękne dyplomy oraz niespodzianki przygotowane przez rodziców. Kotki uszyte dla każdego z dzieci, z wyhaftowanym imieniem będą pamiątką tego wyjątkowego dnia. A wszystko to starannie opakowane  w ekologiczne materiały. Dziękujemy!