Nasi sponsorzy

W imieniu własnym oraz Przedszkolaków dziękujemy:

Podziękowanie dla Firmy Greenland Technologia EM sp z o.o.

Dziękujemy Państwu Zajączkowskim – Rodzicom Jasi i Antosi za przekazany instrument muzyczny „Piano dla dzieci”.

Podziękowanie dla Firmy Atysart
Dziękujemy Państwu Iwonie i Piotrowi Syta za przygotowane dla dzieci dyplomy z okazji „Pasowania na przedszkolaka” oraz koszulki dla dzieci z grupy „Kotki”.

Podziękowanie dla sponsora – Firma Greenland Technologia EM sp z o.o.
Serdecznie dziękujemy p. Paulinie Zajączkowskiej, prezesowi firmy Greenland Technologia EM sp. z o.o za znaczące wsparcie finansowe placówki, dzięki któremu możliwy był zakup „Dywanu multimedialnego”. Magiczny dywan łączy aktywność poznawczą dzieci z aktywnością ruchową. Jest doskonałą formą uatrakcyjnienia zajęć.

Podziękowanie kierujemy również za cykliczne prowadzenie dezynfekcji pomieszczeń placówki MP2 z zastosowaniem preparatów „BIO” firmy Greenland oraz nieodpłatne przekazanie środków czystości.

Dziękujemy za nowe zabawki
Dzieci z oddziału III Gumisie bardzo dziękują rodzicom Michasi za wzbogacenie naszej sali o nowe zabawki.

Drukarnia Elko – podziękowanie
Bardzo dziękujemy drukarni Elko z Końskowoli za przygotowanie i wydruk tegorocznych plakatów w związku z rekrutacją do przedszkola na nowy rok szkolny. Drukarnia Elko systematycznie wspiera naszą placówkę w realizacji działań wymagających pracy grafika. Dziękujemy.

Podziękowanie
W imieniu dzieci z najmłodszej grupy serdecznie dziękujemy Pani Elisabeth Kulik za piękne zabawki, które sprawiły dzieciom wiele radości.

Nowe zabawki
Dziękujemy Pani Annie Muszyńskiej za podarowanie najmłodszej grupy „Smerfiki” nowych zabawek m.in. kącika lekarskiego, z którego dzieci bardzo chętnie korzystają.

Dziękujemy firmie „Bratbud’
Serdecznie dziękujemy puławskiej firmie budowlanej „Bratbud” za przeprowadzenie pomiaru wszystkich pomieszczeń naszego przedszkola oraz otaczających placówkę gruntów.

Pomoce dydaktyczne
Serdecznie dziękujemy Panu Aleksandrowi Noworolnik za przekazanie, na rzecz naszej placówki, pomocy dydaktycznych w postaci tablic, materiałów sensorycznych, ilustracji oraz innych środków, które wzbogacą bazę dydaktyczną naszego przedszkola.

Banery dla naszego przedszkola
Dzięki pomocy Drukarni Elko z Końskowoli nasze przedszkole wzbogaciło się o banery, które reklamują nasza placówkę. Hasła w formie rymowanek zostały ułożone przez nauczycielkę, panią Basię. Banery zostały zaprezentowane w trakcie konkursu w Miejskim Przedszkolu nr 14 oraz podczas Olimpiady Przedszkolaka zorganizowanej na stadionie MOSiR. Po raz kolejny dziękujemy z pomoc.

Plansze edukacyjne
Serdecznie dziękujemy Panu Krzysztofowi Głażewskiemu z Przedsiębiorstwa „Nieruchomości Puławskie” za zakup plansz edukacyjnych dla naszych przedszkolaków.

Drukarnia ELKO
Kolejny raz Drukarnia ELKO wspiera nasze przedszkole. Dzięki ogromnej pomocy firmy nasze przedszkolaki zaprezentowały się podczas otwarcia nowego stadionu w firmowych koszulkach z numerem i nazwą przedszkola. Od tej chwili będą mogły dumnie reprezentować naszą placówkę na wielu podobnych imprezach. W imieniu dzieci – serdecznie dziękujemy!

Gospodarstwo Ogrodnicze Lach
Już po raz kolejny właściciele Gospodarstwa Ogrodniczego Lach z Włostowic zadbali o wystrój naszego przedszkola i podarowali nam kwiaty ozdobne, które zdobią główne wejście. Serdecznie dziękujemy

Drukarnia ELKO
Serdecznie dziękujemy drukarni ELKO z Końskowoli, która wykonała broszury oraz plakaty informacyjne dla naszego przedszkola.

P.c Develompent
Dziękujemy serdecznie frimie P.c Develompent, a w szczególności Panu Przemysławowi Chabior za pomoc przy wymianie zużytego piasku w naszych piaskownicach oraz sfinansowanie zakupu nowego. Przedszkolaki składają gorące podziękowania

Firma Halobus
Serdecznie dziękujemy firmie Halobus, a przede wszystkim jej właścicielom za pomoc w organizowaniu darmowych przejazdów na terenie Puław oraz do miejscowości Oblasy. Dzięki tej pomocy, dzieci z grupy „Misie” mogą brać czynny udział z w życiu kulturalnym miasta oraz odwiedzać ciekawe miejsca mimo dzielących nas odległości.

 

Powrót na początek strony