Bal Karnawałowy

Bal Karnawałowy.jpg

Bal w przedszkolu dzisiaj, wyszły z szafy misie
i proszą laleczki do miłej poleczki.
Mała, złota trąbka wyskoczyła z kątka,
„Tu tu tu” – powiada –zatrąbię wam rada.

Hopsa, hopsa, dana, dana, zabawa udana.
Hopsa, hopsa, hola, hola, poleczka z przedszkola.

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Nasze przedszkolaki  z niecierpliwością wyczekiwały tego wydarzenia, obmyślając swoje wymarzone stroje.

Tego dnia wszyscy zjawili się w przedszkolu w pięknych i pomysłowych przebraniach. Dominowały postaci z bajek oraz superbohaterowie z filmów Disneya i Marvela. Wśród chłopców nie zabrakło policjantów, strażaków i piratów, ale był także dinozaur i słonik, dracula i diabełek oraz cowboy.

Wśród dziewczynek prym wiodły księżniczki i królewny. Każda dumna ze swej balowej sukni. Oprócz nich pojawiły się także kotki i myszki, dobre wróżki i czarownice oraz jednorożce. Przyleciały także pszczółki i biedronki, by dołączyć do parkietowego szaleństwa. Zabawom i tańcom nie było końca. Dzieci chętnie uczestniczyły w przygotowanych atrakcjach.

Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka– w takiej atmosferze bawiły się dzieci. Przedszkolaki z dumą prezentowały bajeczne stroje i z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach, zabawach i konkursach.

Dziękujemy rodzicom za przygotowanie pysznego poczęstunku dla przedszkolaków.

Powrót na początek strony