I ty możesz zostać Aniołem Dobroci

podziekowanie za akcję I ty możesz zostać Aniołem Dobroci.jpg

Podziękowanie dla naszego przedszkola za udział w akcji

Nasze przedszkole włączyło się w akcję charytatywną "I ty możesz zostać Aniołem Dobroci", którą zainicjowała s. Anuarita Tutka – benedyktynka misjonarka, dyrektor Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego w Puławach. Akcja została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Puławy.

AKCJA ma na celu zrealizować marzenia wychowanków i uczniów placówek prowadzonych przez Siostry Benedyktynki Misjonarki w Puławach oraz ujawnić wszystkich Aniołów Dobroci, którzy żyją wśród nas, dla których – w tym trudnym czasie - ważny jest los drugiego człowieka, szczególnie tego najsłabszego.

Tym wielkim marzeniem jest stworzenie Miejsca rehabilitacyjno-rekreacyjno-sportowego z integracyjnym placem zabaw i boiskiem. Plac zabaw byłby dostosowany do funkcjonowania osób z niepełnosprawnością, gdzie dzieci z zaburzonym poczuciem bezpieczeństwa i trudnościami w poruszaniu będą kręcić się na karuzeli, gdzie będzie taka huśtawka, że bez problemu wjadą wózkiem i jak ich rówieśnicy będą mogli się huśtać.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom i Przedszkolakom za udział w akcji!

Powrót na początek strony