Logopedia oczami dzieci - rozstrzygnięcie konkursu

logopedia oczami dzieci.jpg

Zapraszamy do obejrzenia prac konkursowych naszych przedszkolaków

W drugiej połowie lutego 2021 roku ogłoszony został w przedszkolu konkurs logopedyczny „Logopedia oczami dziecka”. Nawiązuje on do Europejskiego Dnia Logopedy przypadającego na dzień 6 marca. Organizatorami były Miejskie Przedszkole nr 2 w Puławach oraz nauczyciel specjalista logopedii p. Marta Głowacka.

Celem konkursu jest aktywizacja dzieci , rodziców i wychowawców do poszerzania wiedzy na temat logopedii, pracy logopedy w przedszkolu i tego, jak ważna jest profilaktyka oraz terapia logopedyczna dla prawidłowego rozwoju dzieci. W tym roku, w sposób szczególny kształtujemy postawy, wiedzę i umiejętności w zakresie kompetencji kluczowych tj. porozumiewanie się w języku ojczystym.

Ogółem przygotowano 13 prac – pomocy dydaktycznych, które wykonały dzieci z pomocą rodziców lub wychowawców. Uczestnikom przyznano dyplomy i nagrody.

Wszystkie prace zostaną wykorzystane na zajęciach grupowych w naszej placówce.

W zakładce "Rodzice" znajdziecie Państwo prezentacje przygotowaną przez p. Martę Głowacką nt. rozwoju mowy dziecka zajęć logopedycznych w przedszkolu. Zachęcamy do zapoznania się z nią. 

 

Powrót na początek strony