Pełna miska dla schroniska

Pełna miska dla schroniska.jpg

Pracownice Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Puławach z wizytą w przedszkolu

Relacja z wizyty pracowników schroniska dla zwierząt w przedszkolu:

W ostatnich dniach nasze przedszkole odwiedziły pracownice Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Puławach. Było to nowe doświadczenie dla naszych przedszkolaków. Na początku przedszkolaki dowiedziały się jakie zwierzęta mogą znaleźć się w schronisku. Pracownice schroniska opowiedziały o potrzebie opieki nad zwierzętami, o tym, jak pomagają im znaleźć nowy dom i jak ważne jest, aby je kochać i szanować. Dzieci miały szansę zadać wiele pytań i wysłuchać ciekawych historii o zwierzętach, które trafiły do schroniska.

Na koniec wizyty pracownice schroniska podziękowały za gościnę, przekazały też dzieciom informacje na temat adopcji zwierząt. Zachęciły, by dzieci wraz z rodzicami odwiedzali puławskie schronisko, aby wyprowadzać pieski na spacer, głaskać koty, a być może adoptować zwierzaka.

Dzieci przekazały też zebraną w przedszkolu karmę dla psów i kotów. Mamy nadzieję, że przedszkolaki i ich rodzice skorzystają z zaproszenia. Dziękujemy za udział w zbiórce.

Powrót na początek strony