Przedszkolaki w cyrku

Cyrk.jpg

Jednym z wydarzeń zaplanowanych z okazji „Święta Rodziny” był występ cyrkowców w przedszkolnym ogrodzie. Wszystkie przedszkolaki nie mogły doczekać się tego widowiska. Wczesnym popołudniem ogród  przedszkolny został przekształcony w małą cyrkową arenę.

Występ rozpoczął się od powitania artystów, którzy prezentowali różne sztuczki i popisy.

Pierwszym numerem był pokaz żonglerki. Wesoły klaun prezentował swoje umiejętności, rzucając w powietrzu kolorowe piłeczki i krążki. Do występu zostały też zaproszone przedszkolaki. Wszyscy z wypiekami na twarzach śledzili ich ruchy, a gdy ostatnia piłeczka została złapana, ogród zalał się gromkimi brawami.

Po akrobatycznych popisach przyszedł czas na klaunadę. Klaun wprawiał wszystkich w doskonały nastrój swoimi zabawnymi żartami, sztuczkami i niezręcznymi sytuacjami. Jego  kolorowy strój i niekończące się popisy wywoływały salwy śmiechu u dzieci.

Zwinna artystka dała popis kręcenia hula hop – doskonale posługiwała się kilkoma naraz. Okazało się, że nasze przedszkolne dziewczynki również doskonale sobie radzą.

Dzieci nie mogły się doczekać występu małego króliczka, który wyskoczył z kapelusza. Przedszkolaki z radością głaskały go w nagrodę.

Na zakończenie występu wszyscy artyści – ci duzi i mali wyszli na scenę, a przedszkolaki nagrodziły ich występ brawami.

Powrót na początek strony