Rodzina - drogą sukcesu, czy drogą na skróty?

Zapraszamy do udziału w konferencji.jpg

Zapraszamy do udziału w konferencji nt. rodziny

"Rodzina - drogą sukcesu, czy drogą na skróty?

 

Konferencja odbywa się w ramach kampanii społecznej „Puławy dla rodziny”

Konferencja „Rodzina – drogą sukcesu, czy drogą na skróty?”, Puławy, 16 maja 2023 r. sala konferencyjna Mediateki, ul. Wojska Polskiego 2     

Program konferencji

09.00 – Powitanie gości,

09.15–10.00 – „Style wychowawcze, a budowanie poczucia własnej wartości u dzieci” – Anna Sosnowska,  

10.00-10.30 – Przerwa kawowa

10.30-11.15 – „Dynamika rodziny nieakceptowana społecznie. Nieobecność ojca
i nadobecność matki”” – Dariusz Perszko  

11.15-12.00 – „Współpraca, która się opłaca, czyli o tym, jak dobrze współpracować w relacji szkoła-rodzice”- Małgorzata Bechler   

12.00 – Poczęstunek     

 

Małgorzata Bechler: z wykształcenia pedagog, z pasji trener z zakresu psychoedukacji. Wieloletni nauczyciel, certyfikowany trener programów rekomendowanych z zakresu profilaktyki zachowań ryzykownych dzieci i młodzieży oraz trener rozwoju osobistego. Posiada wieloletnie doświadczenie w szkoleniu kadr pedagogicznych, rodziców, pracy z dorosłymi oraz z dziećmi i młodzieżą. Prywatnie żona i mama. Interesuje się człowiekiem, relacjami społecznymi, a także rozwojem biznesowym, a w wolnym czasie promuje zdrowy styl życia i smaczne jedzenie.  

 

dr Dariusz Perszko: jest doktorem nauk humanistycznych w zakresie psychologii, trenerem i terapeutą Studenckiej Szkoły Higieny Psychicznej i Stowarzyszenia Aktywnego Rozwoju Osobowości o specjalizacji psychoterapii rozwojowej i personalistycznej. Zajmuje się pomocą psychologiczną skierowaną do młodzieży i dorosłych. Jest autorem publikacji naukowych z dziedziny psychologii twórczości, wychowawczej i egzystencjalnej.   

 

Anna Sosnowska: psycholog, zajmuje się pomocą psychologiczną młodzieży, trener metody „Kids’Skills – Dam radę! I’m proud of You – Jestem z Ciebie dumny!” w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się na budowaniu prawidłowych relacji rodzinnych oraz wspieraniu młodzieży w komunikacji z rodzicami. Prywatnie żona i mama piątki dzieci, której pasją jest odkrywanie potencjału u młodych ludzi i gotowanie.    

 

 

Powrót na początek strony