Rodzinne zabawy sportowe

Cyrk.jpg

Wspaniałe, słoneczne popołudnie ostatniego dnia maja było idealnym czasem na zabawy sportowe w przedszkolnym ogrodzie. Dzieci były pełne energii i gotowe do wspólnej rywalizacji, a trener Bernard Bojek przygotowali wiele ciekawych i ekscytujących konkurencji.

Na początku przedszkolaki zostały podzielone na małe drużyny, które rywalizowały w różnych konkurencjach. W drużynach znaleźli się ci mali – przedszkolaki, średni – uczniowie i nasi absolwenci oraz duzi – zaangażowani rodzice.

Wśród konkurencji były biegi na czas, slalomy z piłką, skoki na dmuchanej piłce i inne konkurencje zwinnościowe. Maluchy biegły jak szalone, a ich rodzice dopingowali je głośnymi okrzykami. Wszyscy byli podekscytowani i pełni determinacji, by osiągnąć jak najlepszy wynik.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy zwodów otrzymali medale za osiągnięcia, chęci i zaangażowanie. Mamy nadzieję, że zabawy sportowe w przedszkolnym ogrodzie nie tylko dostarczyły dzieciom mnóstwo radości i wspaniałej zabawy, ale również pomogły w rozwijaniu umiejętności motorycznych, współpracy zespołowej i fair play.

 

Powrót na początek strony