UROCZYSTOŚCI U "PSZCZÓŁEK"- Dzień Mamy i Taty, Dzień Dziecka

RGOU0957.PNG

Obchody "Tygodnia Rodziny" u "Pszczółek" rozpoczęła uroczystość dla rodziców  "Łąka dla Mamy i Taty". Dzieci umiliły ten dzień swoim kochanym Mamusiom i Tatusiom wesołą piosenką, tańcami, recytacją oraz własnoręcznie przygotowanymi prezentami. Uśmiechów, radości oraz łez wzruszenia nie brakowało... Jesteśmy szczęśliwi widząc uśmiechy na twarzach dzieci i ich rodziców. Dziękujemy za wspólnie spędzone chwile.

Jak wszystkim wiadomo,  1-go czerwca obchodzimy "Międzynarodowy Dzień Dziecka". Z tej okazji w naszym przedszkolu nie zabrakło niespodzianek dla naszych przedszkolaków. "Pszczółki" spędziły ten radosny dzień na łonie przyrody w otoczeniu zabytków puławskiego Parku Czartoryskich. Dzieci wesoło bawiły się przy muzyce, grały w ulubione gry, tańczyły z bańkami mydlanymi, odpoczywały na zielonej trawce. Każdy z przedszkolaków na swój sposób korzystał z uroków słonecznej pogody. "Pszczółki" radośnie i aktywnie spędziły ten wyjątkowy dzień...

Powrót na początek strony